Пиловник дубу великими партіями продається на торгах Прозорро.Продажі

Зараз, згідно з оновленим законодавством України, люди та бізнес можуть вільно торгувати різними ресурсами, товарами та послугами через електронні біржі. Найкращою з цих платформ в Україні була державна компанія ProZorro.Sale. Це пов’язано з тим, що з 2016 року він успішно розробляє електронні аукціони та тендери відповідно до стандартів європейських електронних платформ. Щоб встановити зв’язок з учасниками електронних ресурсів та виграти аукціони, необхідно зареєструватися на офіційному веб-сайті, перейшовши за посиланням sale.ueex.com.ua

Що можна знати про державний «Prozorro.Продажі»?

Щодня на біржі UUB та 44 інших біржах Prozorro робляться тисячі нових аукціонів або оголошень про аукціони. В даний час близько 3100 учасників торгують на успішний продаж та придбання різних ресурсів, землі, деревини, непрацюючих активів та іншої сировини. Завдяки таким електронним пропозиціям пересічна людина може стати експертом з аукціону та зрозуміти, як функціонують різні ринки. Крім того, кожен може легко отримати величезний прибуток, продаючи товари та послуги через електронну систему «ProZorro.Продажі».

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - 2-1.jpg

Торговельно-ресурсна біржа UB вже досягла чотирьох рівнів акредитації, затверджених Міністерством економіки та комерції України. Ось чому вважається більш прозорим та безпечним підписання будь-якої господарської операції та договору купівлі-продажу. Крім того, співробітники біржі зазначають, що ніхто з учасників не порушує правила, встановлені веб-сайтом. Дійсно, якщо людина, не перебуваючи на сайті, не дотримується правил або використовує незаконні дії, вона більше не зможе виконувати жодних операцій та дій, а отже, доступ до системи буде заблокований.

Вся система працює наступним чином

Для участі в аукціоні ви повинні зареєструватися на ринку sale.ueex.com.ua/news/prodazh-derevyny-v-systemi-elektronnyh-aukcioniv-prozorro-sale. Ви можете переглянути лоти без реєстрації, але ви повинні взяти участь в аукціоні. При необхідності ви можете підписатися на сповіщення про нові лоти. Вибравши бажаний товар, слід перевірити всю інформацію про лотерею, яку можна знайти в описі товару. Інформація вказує стартову ціну клієнта, необхідні документи та суму депозиту. Заявка та заявка на участь у програмі будуть надіслані разом із заявкою та документами.

Переможець визначатиметься системою на основі найвищої ціни. Потім замовник автоматично отримає дані про переможця, домовленість між сторонами буде доопрацьована та умови доставки переможцю.

Весь процес торгів від початку до кінця є анонімним, забезпечуючи надійний процес торгів, оскільки ніхто не знає, скільки учасників і хто вони. Результати аукціону будуть оголошені публіці в кінці аукціону, а переможець буде оголошений. Таким чином, кожен етап аукціону доступний для перегляду та перевірки відповідно до правил аукціону.