Особливості продажу лісу кругляка в системі Прозорро

Щоб продати деревину за оптимальними цінами, скористуйтесь електронною системою публічних закупівель ProZorro. Прозорро – це державна онлайн платформа, на якій проводяться торги по різним видам продукції, сировини, обладнання, робіт та послуг. Реалізація великих партій лісу-кругляка повинна відбуватися виключно шляхом відкритого аукціону, надаючи право участі усім бажаючим. Така система продажів дає можливість усунути корупційні складові при продажу лісу та лісосировини.

Переваги відкритих електронних торгів

До 2016 року торгівля лісом в багатьох випадках проходила за тіньовими схемами. Лісозаготівельні компанії реалізовували продукцію державним компаніям та комунальним підприємствам за завищеними цінами. Завдяки прозорій схемі реалізації продукції на електронному онлайн ресурсі ProZorro.Sale, всі учасники торгів бачать заявлені в тендері ціни та мають змогу знижувати її до обрання переможця.

Щоб отримати більше інформації про актуальну систему торгів лісом, переходьте за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/prodat-lis-kruglyak-sosn-v-zhtomri-na-prozorroprodazhi/

Плюси відкритих торгів Прозорро.Продажі:

  • Інформація про відкриття тендеру відразу попадає до відкритої бази даних, та публікується на всіх партнерських майданчиках. Такий принцип дає можливість залучити до аукціону найбільшу кількість учасників та отримати найкращу пропозицію по укладанню угоди.
  • Постачальник чи покупець може отримувати всі необхідні дані про комерційні пропозиції учасників тендеру. Відкритість інформації дозволяє обрати найкращі умови угоди. Виключаються корупційні схеми, тому що система не дає можливості обрати учасника з невигідними умовами. Також учасник може оскаржити рішення продавця, якщо воно є несправедливим. 
  • Укладену угоду можна відмінити, якщо ліс-кругляк чи інша продукція не відповідає заявленим характеристикам якості та іншим параметрам.

Як продати ліс-кругляк на Prozorro

Актуальну інформацію про тендери у сфері купівлі – продажу лісо сировини можна знайти на сайті Української Універсальної Біржі (УББ). Щоб вчасно отримувати дані про цінові та асортиментні пропозиції конкурентів та рівень ринкової вартості, зареєструйтесь на ресурсі УББ. Маючи повну інформацію, завдяки розсилці новин про публічні торги, можна сформувати лоти з оптимальним балансом ціни та якості, зважаючи на сорт деревини.